Deze website draagt het AnySurferlabel, een Belgisch kwaliteitslabel voor toegankelijke websites. Meer informatie vindt u opwww.anysurfer.be.

Ga naar inhoud
Sla navigatie over. Hier start de inhoud van de pagina.

Human Biomonitoring in Evidence-based policy making

Op de recente conferentie “Advancing Exposure Science for Environmental Health” van de International Society of Exposure Science (Baltimore, MD, 23-27 Oktober 2011) organiseerde MRG samen met de partners van het “Consortium to Perform Biomonitoring on a European Scale”, beter bekend als COPHES (zie ook www.eu-hbm.info (nieuw venster)), het symposium “Interpretation and Communication of Biomonitoring Survey Data: How Deep is the Atlantic?”. De verschillende sprekers vergeleken de interpretatie- en communicatiemethodes en -ervaringen uit de Vlaamse, Duitse, Amerikaanse en Canadese humane biomonitoringprogramma’s en gingen in op de manier waarop COPHES tracht communicatie met deelnemers, stakeholders en beleidsmakers te harmoniseren.

In de presentatie over het Vlaamse humane biomonitoringprogramma legde de VITO-expert, Roel Smolders, de nadruk op de participatie, openheid en efficiënte samenwerking die nodig is om beleidsmakers, wetenschappers en het bredere publiek te betrekken bij het programma.

Contact:


Roel Smolders
Tel. + 32 14 33 51 59
Fax + 32 14 58 05 23
Verstuur een bericht naar Roel Smolders